Finstat / HitHorizons

Business Development Lead

Miesto: Bratislava + home office
Forma: TPP alebo živnosť
Flexi faktor: 20 hod. / týž.
Plat: 2000€-4000€/mesiac
Očakávaný nástup: dohodou

Inovatívny fintech projekt HitHorizons.com, podporený a založený na stabilnom základe Finstat s.r.o hľadá v centre Bratislavy kolegyňu/kolegu, ktorý pomôže nášmu obchodnému tímu dosiahnuť nový horizont na Európskych trhoch.

Náplň práce

Máš za sebou úspechy nielen z aktívneho predaja v B2B segmente (ideálna aj v západnej Európe), ale aj skúsenosti s vedením, koučovaním a rozvojom tímu obchodníkov, ktorí rozbiehajú predaj inovatívnych IT/data produktov na Európskych trhoch. Si srdcom obchodník, B2B predaj máš v malíčku, ale dušou si kouč a mentor svojich ľudí.

Hoci budeš viesť a pomáhať obchodnému tímu, nebudeš robiť aktívnu akvizíciu zákaznikov. Aj z tohoto dôvodu je pozícia vhodná aj na čiastočný úväzok, napr. kandidátkam na rodičovskej/materskej, kandidátom, ktorí hľadajú čiastočný sabatikal, prípadne pre ľudí, ktorí chcú zvoľniť z kariéry kvôli veku, alebo deťom, atď. Chceme nájsť toho NAJ človeka pre náš tím; zvyšok upravíme a doladíme podľa okolností.

  • Vedenie tímu k lepším výsledkom a zvyšovaniu kvality komunikácie so zákazníkom
  • Vedenie spoločných porád, one to one’s a rozvojových aktivít
  • Sledovanie štatistík aktivít a cieľov a následné finetuning podľa potreby
  • Vyhodnocovanie bonusov a podieľanie sa na nastavení odmeňovacej stratégie
  • Vylepšovanie obchodného procesu a obchodných zručností a komunikácie
  • Nastavenie a zavedenie obchodníckej stratégie spolu s CEO

Práca z domu vs. v office:

  • Je potrebné niekoľko krát mesačne pracovať v office, inak je možná práca z domu
  • Je možné pracovať aj mimo BA, ale treba absolvovať niekoľko návštev office mesačne
  • Ak niekto preferuje byť v office každý deň, je to samozrejme bez problému. Práca na diaľku je iba možnosťou, nie nutnosťou

Požiadavky

  • Skúsenosť s B2B aktívnym obchodom podmienka
  • Skúsenosť s vedením obchodného tímu podmienka
  • Anglický jazyk podmienka
  • Výborné komunikačné a obchodné zručnosti podmienka
  • Záujem (nazvime to vášňou) zdieľať tieto zručnosti zo svojim tímom
  • Schopnosť spolupracovať a porozumieť tímu, zákazníkovi aj stratégii vedenia
  • Skúsenosť s obchodom na západných trhoch výhoda
  • Skúsenosť s vedením tréningov a školení výhoda
  • Nemecký a iný jazyk výhoda

Doplňujúce info

  • Zmysluplná práca na inovatívnom Európskom projekte
  • Priateľské pracovné prostredie tvorené kolektívom prevažne mladých ľudí s množstvom pozitívnej energie
  • Vianočné voľno medzi sviatkami naviac
  • Možnosť pre kariérny rozvoj, ťahaný budúcim rastom firmy
  • Príležitosť pracovať na čiastočný úväzok, ako to vyhovuje kandidátovi
  • Flexibilná pracovná doba a location & možnosť home-officu podľa potreby
  • Ohodnotenie: 2000€ až 4000€

Ďalší postup

V prípade záujmu pošli svoj životopis cez tento link