Tesco Stores SR, a.s

Finančný/á manažér/ka výstavby

Miesto: Cesta na Senec 2, Bratislava
Forma: TPP (plný pracovný úväzok)
Flexi faktor: flexibilný pracovný čas a po dohode s nadriadeným možnosť pracovať aj z domu
Plat: 2400 €
Očakávaný nástup: dohodou

Tesco nie je len miesto kam chodíte nakupovať. Je to omnoho viac. Za všetkým stojí tvrdá práca našich kolegov. V Tescu pracujeme ako jeden tím, ktorý sa snaží zákazníkom prinášať každý deň niečo navyše. V rámci Tesco skupiny budujeme inkluzívne miesto na prácu, kde sú všetci kolegovia oceňovaní za to akí sú, bez ohľadu na kultúru, z ktorej pochádzajú a ktorí nám pomáhajú budovať úspešné podnikanie a odrážajú rozmanitosť komunít, ktorým slúžime.

Náplň práce

  • Spravovanie finančnej časti všetkých rekonštrukcií, novej výstavby a malých projektov
  • Riadenie procesu naceňovania stavieb a investičných projektov, zostavovanie rozpočtov
  • Spolupráca s manažérom plánovania a projektovým manažérom, taktiež zabezpečenie, aby náklady zahŕňali všetky podrobnosti a možné riziká stavby
  • Kontrolovanie procesu objednávok (zaistenie, aby sa ceny zhodovali a boli v súlade s ponukovými nákladmi)
  • Organizovanie výberového konania na hlavného dodávateľa, kontrola kvality a výsledkov
  • Porovnávanie skutočných nákladov projektov s doterajšími projektami
  • Kontrolovanie rozpočtu každého projektu
  • Spolupracovanie s finančným tímom
  • Príprava a distribúcia pravidelnej finančnej správy a reportov

Požiadavky

  • Vysokoškolské vzdelanie (stavebné inžinierstvo / ekonómia)
  • Min. 3 roky praxe v technickom odbore (stavebný)
  • Skúsenosti s finančným manažmentom
  • Skúsenosti s riadením projektov
  • Angličtina na komunikačnej úrovni
  • Dobrá znalosť systému Microsoft Office (Excel, Outlook atď.)
  • Orientácia v naceňovaní stavieb
  • Dobré organizačné a komunikačné schopnosti
  • Zameranie na detail
  • Odolnosť voči stresu

Ďalší postup

V prípade záujmu pošlite svoj životopis cez tento link