Slido (Cisco)

Talent Acquisition

Miesto: podľa preferencie (možnosť pracovať z domu aj z kancelárie)
Forma: TPP (polovičný úväzok)
Flexi faktor: part-time (20 hod. týždenne), pracovný čas je flexibilný
Plat: 6 €/hod.
Očakávaný nástup: dohodou

Slido je slovenská technologická spoločnosť. Bola založená v roku 2012 s sídlom v Bratislave a celkovo viac než 200 zamestnancami. Jej produktom je interaktívna webová platforma, zameraná na publikum počas rôznych firemných stretnutí či konferencií. V máji 2021 sa stalo Slido súčasťou amerického technologického gigantu, Cisco.

Náplň práce

  • nábor a výber zamestnancov po celom svete
  • skríning kandidátov (životopisy a úvodné online pohovory)
  • manažovanie našej internej databázy kandidátov (Avature)
  • spolupráca so zvyškom Talent Acqusition tímu
  • aktívne vyhľadávanie kandidátov (Linkedin)
  • pomoc so sociálnymi médiami, kampaňmi a referralmi

Požiadavky

  • predošlá skúsenosť s náborom
  • flexibilita pracovať 20h týždenne
  • silné komunikačné zručnosti a angličtina na úrovni C1/C2

Ďalší postup

Ak vás ponuka zaujala, prihlásiť sa môžete cez tento link