Slovenské elektrárne, a.s.

Recruitment Consultant

Miesto: home office/Mochovce
Forma: živnosť alebo dohoda o vykonaní práce alebo skrátený úväzok na TPP
Flexi faktor: home office
Plat: 12 €/hodina
Očakávaný nástup: dohodou, ideálne ASAP

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku, ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Aj keď máme jadrové reaktory a unikátne technológie, tým najdôležitejším sú stále naši zamestnanci.

Výrazne prispievame k boju proti klimatickým zmenám, až 95 % elektriny dodávame bez emisií skleníkových plynov. Zabránime vypusteniu takého množstva emisií, ako keby sme z ciest odstránili 5,4 milióna osobných a nákladných vozidiel. Teda o polovicu viac, než ich dnes skutočne jazdí po Slovensku.

Vďaka inováciám a moderným technológiám môžu naši zamestnanci rozvíjať svoj potenciál na rýchlo sa meniacom energetickom trhu 21. storočia. Naše jedinečné technológie, ktoré inde na Slovensku nenájdete, prispievajú k tomu, že práca u nás je naozaj veľkou výzvou pre každého, a to nielen pre technikov. U nás sa totiž môže uplatniť skutočne každý. Okrem jadrových fyzikov či trhových analytikov potrebujeme aj také profesie, ako sú potápači či železničiari.

Náplň práce

Na oddelení Ľudských zdrojov na projekte dostavby jadrovej elektrárne je našou každodennou úlohou prepojiť tých najšikovnejších ľudí s tým najvhodnejším pracovným miestom. Potrebujeme k sebe TOP recruitera na dohodu, ktorý nám pomôže hľadať tých najlepších! Ak máš skúsenosti s hľadaním talentov, tak neváhaj a pošli nám svoje CV.

  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov na vybraných kariérnych portáloch (Profesia, LinkedIn...) a sociálnych sieťach;
  • Screening už prihlásených kandidátov a ich selekcia pre príslušných Manažérov, interakcia medzi kandidátmi a Manažérmi;
  • Spolupráca a kreatívna podpora pri vytváraní / písaní textov pre publikovane pozície
  • Pôsobiť ako kontaktná osoba a koordinátor pre ostatne spolupracujúce agentúry na vyhľadávanie pracovníkov
  • Evidencia údajov v databáze kandidátov, aktualizácia a sledovanie stavu výberového procesu;
  • Ďalšia administratívna podpora v danej oblasti

Požiadavky

  • Min. 2- ročné skúsenosti s výberom zamestnancov na odborne pozície alebo pozície stredného manažmentu (prax z personálnej agentúry výhodou), širšia sieť profesných kontaktov je výhodou
  • Anglický jazyk aktívne – B2 / komunikácia so zahraničnými kandidátmi
  • Min. SŠ s maturitou
  • Kľúčová je pre nás priama skúsenosť s vyhľadávaním a oslovovaním kandidátov primárne na LinkedIn a Profesia, akákoľvek skúsenosť s iným zdrojom či databázou bude pre teba výhodou
  • Dobré komunikačné schopnosti, prijemné vystupovanie
  • Inovatívne a kreatívne myslenie je veľké plus

Ďalší postup

Ak ťa ponuka zaujala, prihlásiť sa môžeš cez tento link