Tesco Stores SR, a.s.

Asistent/ka nákupu

Miesto: Cesta na Senec 2, Bratislava
Forma: TPP (plný pracovný úväzok)
Flexi faktor: flexibilný pracovný čas a po dohode s nadriadeným možnosť pracovať aj z domu
Plat: 1060 €/mesiac
Očakávaný nástup: dohodou

Tesco nie je len miesto kam chodíte nakupovať. Je to omnoho viac. Za všetkým stojí tvrdá práca našich kolegov. V Tescu pracujeme ako jeden tím, ktorý sa snaží zákazníkom prinášať každý deň niečo navyše. V rámci Tesco skupiny budujeme inkluzívne miesto na prácu, kde sú všetci kolegovia oceňovaní za to akí sú, bez ohľadu na kultúru, z ktorej pochádzajú a ktorí nám pomáhajú budovať úspešné podnikanie a odrážajú rozmanitosť komunít, ktorým slúžime.

Náplň práce

V čom je práca v Product tíme špeciálna:

  • sme najväčším tímom na centrále Tesco
  • rokovania s dodávateľmi sú náš každodenný chlieb
  • nakupujeme všetky produkty od našich dodávateľov, aby sme maximálne uspokojili našich zákazníkov, to je náš cieľ
  • zodpovedáme nielen za nákup, ale aj za predaj tovaru a jeho kvalitu
  • taktiež vytvárame plány pre vystavovanie produktov

O čom je táto práca:

  • ste pravá ruka nákupcu, ale nebojte sa - príprava kávy nie je vašou úlohou
  • môžete očakávať každodennú komunikáciu s inými tímami a dodávateľmi nielen zo Slovenska, ale aj z iných krajín
  • nevyhnutnou súčasťou vašej práce je príprava reportov, databázy a práca s dátami v systéme - ale to vás všetko naučíme
  • zodpovedáte za prípravu promočných akcií
  • v budúcnosti sa môžete zúčastniť menších rokovaní

Požiadavky

  • Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Zdravý rozum a zameranie sa na detail
  • Dodržiavanie termínov nie je pre vás problém
  • Minimálne stredná úroveň angličtiny, hlavne v písomnej forme, ktorú budete používať
  • Microsoft Office 365 - pokročilý
  • Ste kamarát s Excelom - nemusíte poznať makro, ale základné funkcie a triky by mali byť samozrejmosťou
  • Byť tímovým hráčom, ktorý nie je v strese, ak niekedy veci nejdú podľa plánu

Doplňujúce info

  • Zamestnanecká karta s 10% zľavou na nákupy v Tesco a Clubcard body navyše,
  • systém Cafeteria, ktorý umožní navoliť si benefity podľa vlastných preferencií,
  • flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu,
  • bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo,
  • finančná odmena pri pracovnom výročí,
  • pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.),
  • sezónne zľavy v našich obchodoch,
  • Multisport karta,
  • mobilný telefón aj na súkromné účely,
  • stravné lístky v hodnote nad rámec zákona,
  • odmena za odporučenie kandidáta,
  • darček pri narodení dieťaťa,
  • firemné aktivity (teambuilding, vianočný večierok, športové hry, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.),
  • zľavy u vybraných partnerov v našich nájomných zónach,
  • priestor pre kariérny rast a rozvoj,
  • moderné a priateľské pracovné prostredie.

Ďalší postup

V prípade záujmu pošlite svoj životopis cez tento link