CARes s.r.o

Opatrovateľka a marketingová asistentka

Miesto: Bratislava
Forma: TPP, živnosť
Flexi faktor: dohodou (možný polovičný úväzok 20 hod./týž.)
Plat: 325 € + variabilná zložka 175 € až 275 € (mesačne, polovičný úväzok)
Očakávaný nástup: 1.6.2021

Náplň práce

  • prevoz detí (7-17r.) v rámci Bratislavy, max. 2 deti naraz
  • sprevádzanie od dverí po dvere
  • časť práce (momentálne 50 %) tvoria marketingové aktivity (tvorba fotografií, videí, publikovanie na sociálnych sieťach, spolupráca pri organizovaní detských táborov)

Požiadavky

  • zodpovedný prístup
  • príjemná komunikácia
  • vodičský preukaz sk. B (skúsenosti v premávke v BA)
  • trpezlivosť a slušnosť
  • ochota prejsť vstupným intenzívnym školením

Doplňujúce info

  • pri polovičnom úväzku je pracovná doba od 12.00 - 16.00
  • v prípade záujmu je možný aj plný pracovný úväzok
  • k dispozícií je firemné auto (v prípade polovičného úväzku len na pracovné účely), alebo je možné používať aj vlastné auto (náklady sa preplácajú)
  • viac o službe simply Go nájdete na www.simplygo.eu

V prípade záujmu kontaktovať Marcela Minariča (minaric@simplygo.eu), 0911335138