OZ Vagus

Marketingový asistent/-ka

Miesto: Bratislava, Račianska 78 (budova Novej Cvernovky)
Forma: TPP (polovičný úväzok)
Flexi faktor: cca 20 hodín týždenne; po zaučení možnosť aj home office
Plat: 7€/hod. brutto
Očakávaný nástup: 01.01.2022, v prípade možnosti aj skôr

OZ Vagus (www.vagus.sk) pôsobí v Bratislave už 10 rokov. Za ten čas sme vyvinuli funkčný systém pomoci ľuďom bez domova, ktorý reálne ukončuje bezdomovectvo. Pracujeme v troch programoch STREETWORK - teréna sociálna práca, DOMEC - nízkoprahové denné centrum a MEDZIMIESTO - integračný program. Komunikácia nášho združenia je smerovaná k širokej verejnosti aj predstaviteľom štátnych inštitúcií. Je zameraná na osvetu, búranie predsudkov voči ľuďom bez domova, systémové zmeny a zmeny v legistavíve a v neposlednom rade získavanie financií na pomoc ľuďom bez domova. Nový člen alebo členka nášho tímu sa bude spolupodieľať na všetkých komunikačných aktivitách a získa skúsenosti so širokým záberom v marketingu v neziskovej organizácii.

Náplň práce

  • správa webu - tvorba textov a updatovanie informácií
  • kreatívna a organizačná podpora marketingových kampaniach a eventoch
  • zodpovednosť za samostatné úlohy pri tvorbe komunikačných materiálov združenia
  • community management, príprava a postovanie príspevkov na sociálne siete

Požiadavky

  • ovládanie nejakého grafického programu (Canva a pod.)
  • výborná znalosť slovenského jazyka
  • vynikajúci písomný prejav
  • práca s FB business managerom
  • zodpovednosť, zmysel pre poriadok a organizačné zručnosti, samostatnosť, kreatívny prístup a proaktivita

Prosím, životopisy a motivačné listy posielať personálnej manažérke, Petre Sládok, petra.sladok@vagus.sk. Tešíme sa na Vás!