Conag, s.r.o.

Špecialistka/Špecialista administratívy, Asistentka/Asistent

Miesto: Bratislava Staré Mesto
Forma: TPP (polovičný, skrátený úväzok)
Flexi faktor: Skrátený úväzok 20-30 hodín/týždeň. Možný čiastočný home office.
Plat: 1300 EUR/mesiac pri plnom pracovnom úväzku. Mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností.
Očakávaný nástup: Január 2022

Pozíciu obsadzujeme pre súkromnú základnú školu a gymnázium v Bratislave.

Náplň práce

Špecialistka/Špecialista administratívy, Asistentka/Asistent bude zodpovedná/ý za:

  • administratívne úlohy pri správe školy
  • organizáciu a koordináciu každodenného chodu sekretariátu
  • internú komunikáciu
  • všeobecné kancelárske činnosti
  • objednávky školských kníh, školských potrieb, učebných pomôcok, hračiek
  • agendu vedenia študentov v systéme aSc
  • podporu pri organizácii a realizácii školských podujatí
  • podporu pre externých návštevníkov
  • administráciu (registrácie / odhlásenia) v systéme riadenia, zadávanie a mesačné odosielanie údajov
  • iné administratívne a prevádzkové úlohy podľa potreby

Požiadavky

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • microsoft Word a Excel – pokročilý
  • zmysel pre detail, veľmi dobré komunikačné schopnosti, spoľahlivosť a diskrétnosť
  • veľmi dobrá znalosť nemčiny

V prípade záujmu posielajte svoj životopis v nemeckom jazyku na zuzana.hantak@conag.eu. Telefonický kontakt: Zuzana Hanták +421 908 921 211.