Finax, o.c.p., a. s.

HR manager

Miesto: ROSUM - Bajkalská 19B, Bratislava + home office
Forma: TPP (polovičný úväzok)
Flexi faktor: part-time, office podľa preferencií a dohody
Plat: 1 000 EUR/mesiac (mzda za polovičný úväzok). Konečná výška sa bude odvíjať od znalostí a schopností uchádzača. Bonusy na základe výkonnosti firmy aj jednotlivcov.
Očakávaný nástup: január/február 2022

Prvý a najväčší robo-advisor v CEE, vďaka ktorému prinášame lacné, dostupné a výhodné investovanie pre masy a zároveň výrazne prispievame ku zvýšeniu finančnej gramotnosti na SK, aj v regióne, keďže vo vedomostiach vidíme kľúč k udržateľným osobným financiám a ku zlepšeniu životnej úrovne a sociálno-ekonomického nastavenia spoločnosti ako takej.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovnú personálnu manažérku. Aktuálne sa personalistike vo Finaxe venujú naši manažéri z rôznych oddelení. Túto agendu by sme radi prenechali niekomu, koho baví personalistika rovnako, ako nás bavia financie, IT, marketing...

Ideálnym kandidátom je skúsená personalistka po materskej dovolenke, ktorá hľadá prácu v mladom a dynamickom kolektíve na polovičný úväzok, aby sa popri pracovným povinnostiam mohla dostatočne venovať aj svojej rodine. Jednoducho hľadáme profesionalitu a ponúkame flexibilitu.

Vieme, že úšpešnú firmu tvoria kvalitní zamestatnci. Máme veľkú radosť, že Finax je vnímaný veľmi pozitívne, o čom svedčia aj naše Google recenzie. Je to aj vďaka tomu, že náš tím tvorí už takmer 40 profesionálov.

Najbližšie tri roky chceme narásť počtom ľudí zhruba na dvojnásobok. S personalistikou bude u nás treba začať od podlahy a postupne vystavať špičkovo fungujúci nábor a budovať spokojný tím ľudí.

Pre úspešného kandidáta máme aj pracovnú výzvu. Časť ľudí, ktorých budeme v najbližších rokoch prijímať, budú tvoriť zahraniční kandidáti pre naše európske pobočky.

Firemná kultúra je pre CEO firmy, Juraja Hrbatého, jedna z najdôležitejších vecí vo firme. Preto hľadá kvalitného personálneho manažéra, ktorý bude rozumieť jeho ľuďom a udrží ich vo Finaxe spokojných.

Požiadavky

  • SŠ, VŠ
  • anglický jazyk – pokročilý (C1)
  • prax v personalistike min. 3 roky
  • akýkoľvek ďalší stredoeurópsky jazyk výhodou
  • uprednostníme kandidáta, ktorý sa rozumie financiám alebo pracoval v tomto sektore
  • prosíme, aby váš životopis obsahoval informáciu o vašej zaočkovanosti proti COVID-19

Ďalší postup

V prípade záujmu posielajte svoj životopis na job@finax.eu