Tesco Stores SR, a.s.

Koordinátor/ka plánovania distribúcie - doba určitá

Miesto: Bratislava
Forma: TPP (plný pracovný úväzok)
Flexi faktor: flexibilný pracovný čas a po dohode s nadriadeným možnosť pracovať aj s domu
Plat: 1140 €/mesiac
Očakávaný nástup: dohodou

Tesco nie je len miesto kam chodíte nakupovať. Je to omnoho viac. Za všetkým stojí tvrdá práca našich kolegov. V Tescu pracujeme ako jeden tím, ktorý sa snaží zákazníkom prinášať každý deň niečo navyše. V rámci Tesco skupiny budujeme inkluzívne miesto na prácu, kde sú všetci kolegovia oceňovaní za to akí sú, bez ohľadu na kultúru, z ktorej pochádzajú a ktorí nám pomáhajú budovať úspešné podnikanie a odrážajú rozmanitosť komunít, ktorým slúžime.

Náplň práce

Zodpovednosti na pozícii:

  • Realizuješ plány pohybu produktov a odporúčaš alternatívne možnosti na zabezpečenie plynulého toku.
  • Predstavuješ a rozvíjaš nový spôsob analýzy údajov o toku produktov.
  • Minimalizuješ náklady na dodávateľský reťazec a maximalizuješ dostupnosť toku tovaru.
  • Riešiš optimálne spôsoby doručenia a frekvenciu dodávok z DC.
  • Máš na starosti kapacitu skladovania.
  • Spolupracuješ v rámci celej CE, pre zaistenie jedného spôsobu práce s čo najlepšími výsledkami pre KPI.
  • Spolupracuješ napríklad s tímom plánovania objemu, s oddelením plánovania dopravy, projektovými manažérmi a manažérmi z DC.
  • Analyzuješ výsledky streamovania, pripravuješ a publikuješ zhrnutia a komentáre.
  • Pravidelne reportuješ svojmu nadriadenému výsledky, prípadné problémy a trendy KPI.
  • Zodpovedáš za obnovenie streamového dátového výstupu vo všetkých krajinách CE.
  • Analyzuješ finančný dopad navrhovaných zmien v logistike.
  • Pripravuješ a optimalizuješ dodacie plány pre CE a spolupracuješ s manažérmi obchodu, oblastnými manažérmi a formátovými manažérmi.
  • Spravuješ údaje o polohách a objeme dodávateľov.
  • Vytváraš kalendár štátnych sviatkov pre CE.

Požiadavky

  • Dobrá znalosť MS Office - Excel, znalosť Access výhodou.
  • Angličtina na veľmi dobrej úrovni - každodenná komunikácia.
  • Prezentačné a komunikačné zručnosti.
  • Dobré analytické znalosti.
  • Samostatnosť, ale zároveň schopnosť byť súčasťou tímu a vedieť sa presadiť.
  • Prosím, posielajte Vaše CV v anglickom jazyku.

Doplňujúce info

Ponúkané benefity a výhody:

  • Zamestnanecká karta s 10% zľavou na nákupy v Tesco a Clubcard body navyše,
  • systém Cafeteria, ktorý umožní navoliť si benefity podľa vlastných preferencií,
  • flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu,
  • bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo,
  • finančná odmena pri pracovnom výročí,
  • pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.),
  • sezónne zľavy v našich obchodoch,
  • Multisport karta,
  • mobilný telefón aj na súkromné účely,
  • stravné lístky v hodnote nad rámec zákona,
  • odmena za odporučenie kandidáta,
  • darček pri narodení dieťaťa,
  • firemné aktivity (teambuilding, vianočný večierok, športové hry, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.),
  • zľavy u vybraných partnerov v našich nájomných zónach,
  • priestor pre kariérny rast a rozvoj,
  • moderné a priateľské pracovné prostredie.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis v anglickom jazyku cez tento link