Sensoneo

Content Specialist

Miesto: kombinácia práce z kancelárie (Staré Grunty 12, Bratislava) a home office
Forma: živnosť
Flexi faktor: dohodou (plný úväzok, možný aj polovičný úväzok), flexibilný pracovný čas
Plat: nástupný plat 1500 € (40 hod./týž.), v prípade kratšieho úväzku alikvotne
Očakávaný nástup: ASAP

Náplň práce

  • správa a tvorba obsahu na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube)
  • tvorba obsahu pre web (aktualizácia webových stránok, blog)
  • tvorba krátkych jednoduchých videí
  • aktívne sledovanie vývoja v oblasti smart waste, sustainability, mestských politík smerom k zodpovednej správe odpadu
  • intenzívna spolupráca s marketingovou manažérkou a manažérkou komunikácie

Požiadavky

  • aspoň dvojročná skúsenosť s tvorbou obsahu na sociálne siete
  • veľmi ťa baví písať a tvoriť – dokážeš to v slovenčine aj angličtine
  • v témach odpadu, smart cities/inteligentných miest, udržateľnosti, odpad vs mesto, optimalizácia, technologické inovácie vidíš zmysel a máš výborný komunikačný potenciál
  • svoju prácu si dokážeš organizovať samostatne a individuálne
  • základné znalosti a skúsenosti s úpravou fotiek, jednoduchých vizuálov a video materiálov
  • nebaví ťa byť len vykonávateľom zadaného obsahu, ale po tom, ako sa dostaneš do problematiky, chceš mať relatívne voľnú ruku a aktívne prichádzať s nápadmi a návrhmi nielen ohľadom tém, ale aj foriem spracovania

Doplňujúce info

Viac informácií si môžeš prečítať tu.

Ďalší postup

V prípade záujmu pošli svoj životopis na job@sensoneo.com