Slovenská sporiteľňa

Špecialista/špecialistka controllingu

Miesto: Tomašiková 48, Bratislava
Forma: TPP
Flexi faktor: možnosť práce aj na 80% úväzok, možnosť homeofficu, flexibilná pracovná doba
Plat: 1800 €
Očakávaný nástup: 1.6.2022

Sme najväčšou slovenskou bankou s najobľúbenejším mobilným bankovaním. Našou víziou sú zapojení, angažovaní zamestnanci, ktorí prinášajú vlastné riešenia, uplatňujú svoj jedinečný talent a schopnosti. Ako zamestnávateľ ich podporujeme a staráme sa o to, aby mal každý rovnakú možnosť vzdelávať sa, vybrať si vlastnú cestu k úspechu a prispievať k spoločným firemným cieľom svojim jedinečným spôsobom.

Náplň práce

Máte viacročné skúsenosti v oblasti controllingu a reportingu? Radi sa zaoberáte účtovníctvom a IFRS pre Vás nie je úplne cudzí pojem? Ste zvedavý/á, iniciatívny/á, baví Vás riešiť výzvy až k úspešnému koncu?

Do Controllingového tímu Slovenskej sporiteľne aktuálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa u nás bude zaoberať hľadaním príčin a súvislostí, analyzovať dáta a odhadovať prognózy.

POZÍCIU OBSADZUJEME AKO ZÁSTUP ZA MD/RD, pozíciu je možné obsadiť aj na 80% úväzok.

A aká by bola Vaša budúcnosť v Slovenskej sporiteľni?

  • zastrešovali by ste reporting za banku do materskej spoločnosti a súvisiacu komunikáciu v rámci banky aj s materskou spoločnosťou z pohľadu controllingu
  • reportovali a plánovali by ste finančné výsledky za dcérske spoločnosti
  • spolupracovali by ste na zastrešení celého plánovacieho procesu v banke
  • podieľali by ste sa na vývoji a zlepšovaní plánovacieho nástroja a iných reportingových nástrojov
  • máte možnosť zapojiť sa do pracovných skupín lokálne alebo na úrovni Erste Group

Požiadavky

V našom tíme zabodujete s:

  • praxou v controllingu min. 2 roky, konkrétne skúsenosti s reportingom finančných výsledkov a ukazovateľov a ich interpretáciou
  • znalosťou účtovných princípov pre účely reportingu, znalosť IFRS výhodou
  • skúsenosťami s finančným plánovaním min. 2 roky, ideálne vo finančnej inštitúcii
  • VŠ ekonomického, matematického alebo technického smeru
  • expertnou znalosťou MS Excel
  • orientáciou na detail, systematickým prístupom, hľadaním súvislostí a vytrvalosťou
  • zmyslom pre zodpovednosť a samostatnosť,
  • skúsenosťou s VBA, Power Pivot/Power BI, MS Access, SQL, IBM TM1 výhodou
  • angličtinou na úrovni B2/C1

Doplňujúce info

Pozíciu obsadzujeme ako zástup za rodičovskú dovolenku.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na kleinova.bibiana@slsp.sk, LinkedIn Bibiána Kleinová.