Lekárne Dr.Max

Recruitment specialist - Part Time

Miesto: sídlime v Bratislave - Digital park a ak nemáme stretnutia v office, vieme plnohodnotne pracovať z domu
Forma: TPP (polovičný úväzok)
Flexi faktor: skrátený úväzok - 20hod týždenne, home office podľa potrieb a možností
Plat: 750 - 800 EUR/mesiac. Základná mzda na pozícii pri polovičnom úväzku – 20 hod./týždenne je 750 EUR. K základnej mzde prináleží aj variabilná zložka do výšky 10% kvartálne - 225 EUR
Očakávaný nástup: dohodou

Lekárne Dr.Max vznikli pred 16 rokmi. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 340 miestach po celej krajine. Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme. Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2000 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr.Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť. Navštívte naše kariérne webové stránky a poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť!

Náplň práce

Aké budú tvoje úlohy?

* RECRUITMENT & agenda

Tvojou náplňou práce bude najmä pravidelná komunikácia s kandidátmi, ich priame oslovovanie, telefonické kontaktovanie a pohovory, hľadanie nových fungujúcich spôsobov náboru. Budeš zodpovedný/á za náborové programy našich kolegýň v regióne aj reporting, preto by si mal/a mať skúsenosti s kompletnou náborovou agendou, aby ťa nič nezaskočilo, či aby ti nič neuniklo. Spolupracovať budeš s našimi manažérmi na centrále a budovať si vzťahy s kandidátmi a kolegami.

* EMPLOYER BRANDING

Aj my chceme byť viac viditeľní (nielen na sociálnych sieťach), preto by ti slovné spojenie employer branding nemalo byť cudzie, práve naopak. Chceme verejnosti a potenciálnym kandidátom ukázať, kto sme a čo pre našich zamestnancov ako zamestnávateľ robíme. A nie je toho málo. Malú ukážku tejto práce si môžeš pozrieť na našom LI profile.

* SPOLUPRÁCA SO ŠKOLAMI

Absolventi sú pre nás dôležitou skupinou kandidátov, preto komunikácia a budovanie spolupráce so školami, študentskými spolkami ale aj organizácia, realizácia a účasť na prezentáciách a stretnutiach je neoddeliteľnou súčasťou našej práce.

Pozícia je obsadzovaná na polovičný úväzok, počítaj však s tým, že do roka ťa budeme potrebovať na plno.

Požiadavky

Prax v oblasti ľudských zdrojov je dôležitá pre tvoje nabehnutie do procesov. Nábor by ťa mal baviť, pretože sa neustále rozširujeme. Sociálne siete by ti nemali byť cudzie a a budovanie vzťahov s kandidátmi a kolegami by malo byť samozrejmosťou

Ďalší postup

V prípade záujmu sa prihlás tu.

Kontaktná osoba :Ingrid Múčková, +421 910 924 984