Slovenská sporiteľňa

Part-time analytik/čka riadenia trhových rizík

Miesto: Tomášiková 48, Bratislava
Forma: TPP (polovičný, skrátený úväzok)
Flexi faktor: 50% skrátený úväzok
Plat: od 675 €
Očakávaný nástup: 1.5.2022

Sme najväčšou slovenskou bankou s najobľúbenejším mobilným bankovaním. Našou víziou sú zapojení, angažovaní zamestnanci, ktorí prinášajú vlastné riešenia, uplatňujú svoj jedinečný talent a schopnosti. Ako zamestnávateľ ich podporujeme a staráme sa o to, aby mal každý rovnakú možnosť vzdelávať sa, vybrať si vlastnú cestu k úspechu a prispievať k spoločným firemným cieľom svojim jedinečným spôsobom.

Náplň práce

Ako by mohla vyzerať Vaša budúcnosť v Sporke?

  • oceňovali by ste finančné nástroje (cenné papiere, deriváty)
  • zadávali a spravovali by ste statické dáta
  • monitorovali by ste expozíciu voči trhovému riziku a kontrolovali dodržiavanie limitov
  • pripravovali reporty o trhovom riziku

Požiadavky

V našom tíme zabodujete s:

  • znalosťami finančnej matematiky – oceňovania finančných nástrojov, prípadne aj analýza senzitivity, value-at-risk, Monte Carlo simulácie atď.
  • programátorskými schopnosťami (napr. VBA, R/python, SQL)
  • prehľadom o finančných trhoch a produktoch
  • VŠ zameraním – matematika alebo financie,
  • aktívnym anglickým jazykom
  • dôslednosťou, záujmom dozvedieť sa viac"

Doplňujúce info

Vieme, že sa vám bude u nás páčiť: Rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma. Obedy si u nás vychutnáte, prispejeme vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete. Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše. Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte. Parkovanie nemusíte riešiť. U nás na centrále zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou. Chceme, aby ste si občas oddýchli. A prispejeme vám na to. Ak u nás odpracujete pol roka, pred letom Vám prispejeme 65% Vašej základnej mesačnej mzdy. Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera. Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti. U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení. Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite. Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na kleinova.bibiana@slsp.sk