Slovenské elektrárne

Recruiter (práca z domu)

Miesto: práca z domu
Forma: TPP (polovičný úväzok)
Flexi faktor: home office, skrátený úväzok
Plat: 12 EUR/hodina
Očakávaný nástup: dohodou

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku, ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Aj keď máme jadrové reaktory a unikátne technológie, tým najdôležitejším sú stále naši zamestnanci.

Výrazne prispievame k boju proti klimatickým zmenám, až 94 % elektriny dodávame bez emisií skleníkových plynov. Zabránime vypusteniu takého množstva emisií, ako keby sme z ciest odstránili 5,4 milióna osobných a nákladných vozidiel. Teda o polovicu viac, než ich dnes skutočne jazdí po Slovensku.

Vďaka inováciám a moderným technológiám môžu naši zamestnanci rozvíjať svoj potenciál na rýchlo sa meniacom energetickom trhu 21. storočia. Naše jedinečné technológie, ktoré inde na Slovensku nenájdete, prispievajú k tomu, že práca u nás je naozaj veľkou výzvou pre každého, a to nielen pre technikov. U nás sa totiž môže uplatniť skutočne každý. Okrem jadrových fyzikov či trhových analytikov potrebujeme aj také profesie, ako sú potápači či železničiari.

Web: www.seas.sk

Náplň práce

Máš skúsenosť s aktívnym vyhľadávaním a oslovovaním kandidátov na technologické pozície? Hľadáš skrátený úväzok, prácu z domu alebo chceš len väčšiu harmóniu medzi osobným a pracovným životom?

Na projekte dostavby jadrovej elektrárne v Mochovciach hľadáme k sebe do tímu TOP recruitera na vyhľadávanie tých najlepších z najlepších. :-)

Tvojou úlohou bude:

  • aktívne vyhľadávanie a oslovovanie kandidátov na vybraných kariérnych portáloch (LinkedIn, Profesia...) a sociálnych sieťach,
  • screening už prihlásených kandidátov a ich selekcia pre príslušných manažérov, interakcia medzi kandidátmi a manažérmi,
  • vytváranie inzercie a online alebo osobné pohovory s kandidátmi,
  • evidencia údajov v databáze kandidátov, aktualizácia a sledovanie stavu výberového procesu
  • ďalšia administratívna podpora v danej oblasti.

Požiadavky

  • Máš min. 2- ročné skúsenosti s výberom zamestnancov na technické pozície, inžiniering, prípadné špecialistické pozície vo výrobe.
  • Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku (min B2) - máme veľa zahraničných kandidátov a manažérov.
  • Máš prax z personálnej agentúry alebo interného recruitera a širokú sieť profesionálnych kontaktov na Linkedin.
  • Kľúčová je pre nás tvoja priama skúsenosť s vyhľadávaním a oslovovaním kandidátov na LinkedIn, Profesii, databázami či priamym oslovovaním a inými relevantnými zdrojmi :-)

Doplňujúce info

Možnosti spolupráce v závislosti od dohody s finálnym kandidátom/kandidátkou:

  • práca z domu na dohodu (part time)
  • práca z domu na dohodu (full time)
  • full time/part time na TPP (bez home office a na pracovisku v Mochovciach)

Ďalší postup

Ak ťa ponuka zaujala, prihlásiť sa môžeš cez tento link.

Informovať o výsledku budeme každého. :)