Slovenská sporiteľňa

Špecialista/ Špecialistka recruitingu - skrátený úväzok

Miesto: Bratislava
Forma: TPP (polovičný, skrátený úväzok)
Flexi faktor: skrátený úväzok
Plat: od 900 EUR/mesiac Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.
Očakávaný nástup: ihneď

Poďte pracovať do firmy, ktorá vám naozaj poskytne priestor. Priestor, v ktorom môžete kariérne rásť, realizovať svoje vlastné vízie aj mať dostatok času na svoje súkromie. Pracujte v kolektíve, kde si kolegovia navzájom dôverujú a my dôverujeme im.

V Sporke navyše neustále vylepšujeme zamestnanecké benefity a budujeme modernú firemnú kultúru, v ktorej sa dobre pracuje. A aké sú naše výsledky? Spokojní kolegovia, ktorým sa darí nielen kariérne, ale aj v súkromí. Aj vďaka nim sme získali titul NAJzamestnávateľ už šiestykrát po sebe. Pridajte sa k nám aj vy.

Náplň práce

Čo bude Tvojou úlohou?

  • Budeš zastrešovať celý výberový proces, od zadania inzercie, telefonického screeningu, cez pohovory, až po Onboarding
  • aktívne vyhľadávať a oslovovať kandidátov a kandidátky
  • budeš sa primárne zameriavať na retailové pozície, ktoré si z tvojej strany vyžadujú kreativitu, odvahu skúšať nové veci, zanietenosť a veľa energie.

Požiadavky

V našom tíme zabodujete s:

  • skúsenosťami z oblasti recruitingu (minimálne 2 roky)
  • skúsenosti primárne z retailu a/alebo bankového prostredia
  • akčnosťou, odhodlaním, komunikatívnosťou a nevyčerpateľnou energiou
  • schopnosťou prepájať si jednotlivé informácie a komplexne analyticky myslieť"

Doplňujúce info

Benefity

Vieme, že sa vám bude u nás páčiť:

  • Rýchlo medzi nás zapadnete.
  • Na obed nemusíme ďaleko. Rozvoniava nám tu Cantina.
  • Gastrokartu nabíjame 5 eurami na deň a to aj keď ste na dovolenke.
  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky a navyše 1 deň pre zdravie.
  • Parkovanie nemusíte riešiť. U nás zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti."

Ďalší postup

V prípade záujmu pošlite svoj životopis cez tento formulár.