OZ Vagus

Manažér/ka individuálneho fundraisingu a starostlivosti o podporovateľov OZ Vagus

Miesto: Bratislava (Račianska 78, budova Novej Cvernovky)
Forma: TPP (polovičný, skrátený úväzok)
Flexi faktor: typ úväzku podľa dohody (polovičný úväzok, celý úväzok, možnosť home office)
Plat: 650 - 1500 € (podľa typu úväzku)
Očakávaný nástup: ASAP

Občianske združenie Vagus vzniklo v roku 2011. Prostredníctvom svojich 3 základných programoch – terénna sociálna práca STREETWORK, denné nízkoprahové centrum DOMEC a integračný program MEDZIMIESTO, pomáha ukončovať bezdomovectvo v Bratislave. Cez tieto programy preukázateľne skvalitňuje životy stoviek ľudí ročne, na rôznych úrovniach. Od akútnej pomoci priamo na ulici až po poskytovanie stabilného bývania.

Náplň práce

  • príprava pravidelných newsletterov
  • práca s darcovskou databázou
  • vyhľadávanie príležitostí vhodných na online individuálny fundraising a ich realizácia (vytváranie + správa kampaní + P2P výzvy na Darujme, letná výzva OZ Vagus, Giving Tuesday a pod.)
  • spolupodieľanie sa na koncoročnej zimnej kampani OZ Vagus (nastavovanie kampane z pohľadu individuálneho fundraisingu, tvorba obsahu newsletterov, pravidelné reporty a vyhodnotenie kampane)
  • spolupodieľanie sa na agende 2% v rámci individuálneho fundraisingu (nastavovanie kampane z pohľadu individuálneho fundraisingu, tvorba obsahu newsletterov, pravidelné reporty a vyhodnotenie kampane)
  • pravidelné reporty k individuálnym darcom a newslettrom a ich interpretácia
  • spolupodieľanie sa na tvorbe fundraisingovej stratégie OZ Vagus v oblasti individuálneho fundraisingu a jej realizácia
  • rozvoj individuálneho fundraisingu v OZ Vagus
  • vytvorenie a spravovanie VIP Klubu podporovateľov a podporovateliek v spolupráci s tímom
  • vyhľadávanie nových trendov v oblasti individuálneho fundraisingu a ich zavádzanie v OZ Vagus

Jedná sa o plný úväzok, je možný aj skrátený úväzok podľa vzájomnej dohody.

Požiadavky

  • hľadáme zodpovednú a kreatívnu osobu, ktorá bude mať na starosť individuálny fundraising v OZ Vagus
  • hľadáme človeka, ktorému sú blízke sociálne témy a starostlivosť o komunity (v našom prípade ide o komunitu podporovateľov a podporovateliek OZ Vagus)
  • práca môže byť zaujímavá aj pre ľudí z biznisu (sales-ákov či kreatívnych accountov a accountky)
  • predchádzajúce skúsenosti s individuálnym fundraisingom, starostlivosťou o partnerov, spolupracovníkov a spolupracovnčíky sú vítané
  • predchádzajúce skúsenosti s Mailchimpom, Darujme a grafickým programom (napr. Adobe Photoshop/Adobe Illustrator/Canva) sú vítané
  • predchádzajúce skúsenosti s prácou s textom (dobrá štylistika a copywriting) sú podmienkou
  • výborný time manažment (schopnosť dobre si naplánovať veci a tento plán dodržiavať) je podmienka
  • časom pôjde o samostatnú pozíciu

Doplňujúce info

Prečo si nás vybrať:

  • intenzívna a individuálna podpora v procese zaúčania sa
  • pravidelné vzdelávacie aktivity
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona (pri full time), sick days
  • zázemie v budove Novej Cvernovky a parkovanie v areály
  • Multisport karta

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že prostredníctvom našich programov ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom. A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel.

Prosíme Vás o zaslanie ŽIVOTOPISU a MOTIVAČNÉHO LISTU na klara.bernatova@vagus.sk s odpoveďou na otázku, prečo máte záujem pracovať u nás ako FUNDRAISER pre individuálne darcovstvo. Vybraných kandidátov spĺňajúcich požiadavky pozveme na osobný pohovor. Výberové konanie pozostáva z 2 kôl. Po zvážení si všetkých kandidátov Vám dáme odpoveď na otázku, či sme prijali práve Vás :).