Slovenská sporiteľňa

Payroll Specialist

Miesto: Tomašiková 48, Bratislava
Forma: TPP (plný úväzok)
Flexi faktor: možnosť príležitostnej práce z domu
Plat: 1500 €
Očakávaný nástup: ASAP

Náplň práce

Tím mzdových špecialistiek a špecialistu :) hľadá medzi seba nového člena/členku na zástup za dlhodobú PN.

Deň Vám ubehne rýchlo:

  • čaká na Vás personálna a mzdová agenda
  • výkazníctvo, štatistiky, účtovníctvo HR
  • záverečné uzávierkové práce
  • úhrada a odoslanie miezd zamestnancom, úhrada daní a odvodov do poisťovní
  • spracovanie a zaslanie výkazov do zdravotných poisťovní, sociálnej poisťovne a daňovému úradu
  • spracovanie štatistických výkazov v zmysle platných predpisov
  • príprava podkladov pre tvorbu forecastov, budgetov, biznis case a iných plánov súvisiacich so zverenou agendou
  • kontroling k uzávierke miezd
  • testovanie legislatívnych zmien v SAPe
  • o svoje skúsenosti sa s Vami podelíme priamo v praxi
  • Váš kariérny rast podporí priateľský tím a možná účasť na rôznych projektoch

Požiadavky

V našom tíme zabodujete s:

  • proaktívnym prístupom k zadaným úlohám
  • odbornou znalosťou mzdovej legislatívy
  • ochotou spolupracovať na vybraných témach
  • minimálne 2 ročnou skúsenosťou so spracovaním miezd v SAPe
  • anglickým jazykom, no nie je to podmienkou
  • odhodlaním prinášať nové nápady a riešenia
  • nadhľadom, úprimnosťou, priateľským a férovým prístupom
  • citom pre detail a vytrvalosťou

Doplňujúce info

Pozícia sa obsadzuje ako zástup za dlhodobú PN

V prípade záujmu pošli svoj životopis na michalova.martina@slsp.sk