Jobangels

Account manager

Miesto: Bratislava
Forma: živnosť
Flexi faktor: flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu
Plat: Od 2000 €
Očakávaný nástup: dohodou

V JobAngels veríme, že správni ľudia na správnom mieste sú hnacím motorom rastu a zmeny spoločnosti.

Sme pracovný portál, ktorý kombinuje pri hľadaní vhodných kandidátov kampane pomocou našej ALIS Machine learning s komunitou viac ako 600 aktívnych Anjelov.

Vďaka tomu vieme klientom priniesť zaujímavých, iných a predovšetkým pasívnych kandidátov.

Viac o nas nájdete na www.jobangels.com

Náplň práce

Máš chuť tvoriť, nie len predávať ?

Do nášho anjelského teamu hľadáme:

ambiciózneho , cieľavedomého a pohodového kolegu, ktorý pomôže rozvinúť obchodné aktivity v rámci Slovenska, Českej republiky, Vietnamu a dalších.

V praxi to znamená, že nový kolega bude získavať nových, ale dostane aj existujúcich klientov, bude s nimi aktívne komunikovať, stretávať sa s nimi, zisťovať ich potreby, pripravovať podľa toho ponuky, dohadovať podmienky spolupráce, získavať ich feedback a poskytovať podporu.

Nie je to iba o obchode ale aj o:

  • Nových nápadoch na zlepšenie produktu
  • Získavaní nových partnerských webovKoordinácií a prepájaní s ATS / CRM systémami
  • Účasti na rôznych konferenciách a obchodných komorách

U nás sa nudiť nebudeš. V úzkej spolupráci s našou CEO budete budovať inovatívnu platformu na cielené vyhľadávanie kandidátov.

Požiadavky

  • Ideálny kandidát by mal mať silnú schopnosť vyjednávať, nevzdávať sa a zároveň však cítiť hranicu potenciálu.
  • Hľadáme zrelého a samostatného človeka, ktorý nemá problém bežať na dlhé trate.
  • Znalosť HR trhu a pozitívny vzťah k technológiám je veľkou výhodou :)
  • AJ podmienkou

V prípade záujmu nám pošlite životopis na mata@jobangels.com