Tesco Stores SR, a.s.

Asistent/ka pre riaditeľov - doba určitá

Miesto: Cesta na Senec 2, Bratislava
Forma: doba určitá na 1 rok (plný alebo polovičný pracovný úväzok)
Flexi faktor: možnosť dohodnúť úväzok od 50 % do 100%, občasná práca z domu
Plat: 600 EUR/mesiac - 1 200 EUR/mesiac
Očakávaný nástup: dohodou

Tesco nie je len miesto kam chodíte nakupovať. Je to omnoho viac. Za všetkým stojí tvrdá práca našich kolegov. V Tescu pracujeme ako jeden tím, ktorý sa snaží zákazníkom prinášať každý deň niečo navyše. V rámci Tesco skupiny budujeme inkluzívne miesto na prácu,kde sú všetci kolegovia oceňovaní za to akí sú, bez ohľadu na kultúru, z ktorej pochádzajú a ktorí nám pomáhajú budovať úspešné podnikanie a odrážajú rozmanitosť komunít, ktorým slúžime.

Náplň práce

Aká bude vaša práca u nás?

  • Kľúčový kontakt pre vedenie a kolegov v mene príslušných riaditeľov. Zabezpečovanie skvelých služieb pre príslušných riaditeľov, tím vedenia spoločnosti a ostatné tímy v celej strednej Európe
  • Efektívne poskytovanie profesionálnej administratívnej podpory príslušným riaditeľom (kalendár udalostí, denné povinnosti, dokumenty, služobné cesty)
  • Vedenie týždenných stretnutí v kalendároch s príslušnými riaditeľmi na prediskutovanie nadchádzajúcich udalostí, pozvánok - a iných požiadaviek, plánovanie stretnutí s priamymi podriadenými a tímami, ktorých sú riaditelia členmi.
  • Plánovanie/organizácia stretnutí, potvrdzovanie programu, vybavenia, tlač dokumentov, vytváranie exekutívnych súhrnov a uľahčovanie stretnutí podľa potreby. Zabezpečenie plnej informovanosti a pripravenosti riaditeľov na všetky udalosti, do ktorých sú zapojení.
  • Prioritizovanie e-mailov, podnikanie ďalších krokov, tam kde je to možné, na podporu rýchleho a včasného rozhodovania, filtrovanie všeobecných informácií, otázok, telefonátov a pozvánok pre riaditeľov, zabezpečenie efektívneho chodu manažérov: zmeny, dovolenky, choroba atď.
  • Vedenie presnej evidencie dokumentov a elektronickej korešpondencie a príprava korešpondencie v mene riaditeľov
  • Organizovanie logistiky spojenej s vnútroštátnym i medzinárodným cestovaním - hľadanie nákladovo najefektívnejších a najjednoduchších riešení, často kvôli vyťaženému rozvrhu riaditeľov. Koordinácia požiadaviek na ubytovanie a zabezpečenie, aby výsledok zodpovedal požiadavkám, efektívne riadenie nákladov a vyriešenie požiadaviek vždy včas
  • Sledovanie firemných kariet riaditeľov ( cestovanie, tímové akcie) a proaktívne vyhľadávanie znižovania prevádzkových nákladov, ak je to možné

Požiadavky

Bez čoho sa nezaobídete?

  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni - B2
  • Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii
  • Znalosť rezervačných systémov
  • Pokročilá znalosť systémov MS Office
  • Silné komunikačné zručnosti / slovom i písmom/
  • Skvelé plánovacie a organizačné zručnosti
  • Preukázateľná schopnosť organizovať si pracovné priority
  • Presnosť, zameranie sa na detail
  • Schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
  • Odolnosť voči stresu a schopnosť rýchlo reagovať
  • Schopnosť za každých okolností nájsť vhodné riešenie situácie

Doplňujúce info

Prečo u nás budete pracovať radi?

Rodina:

  • Široká škála benefitov zameraných na podporu rodiny, ako napríklad: dorovnanie materskej dávky do výšky čistej mzdy počas trvania materskej dovolenky, platené 2 týždňové voľno pre čerstvých oteckov, nadštandardná podpora adoptívnych rodičov a pestúnov a ďalšie
  • Váš pracovný čas zohľadňuje vaše individuálne potreby, rodinnú situáciu i zdravotný stav, máte možnosť zvoliť si prácu z domu
  • Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach ako je svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.
  • Darčekový kôš plný praktických Tesco výrobkov pri narodení dieťaťa

Zdravie:

  • Dobrá linka pomoci, miesto kde Vám bezplatne poskytneme právne, finančné a psychologické poradenstvo
  • Multisport karta, s ktorou získate aktivity pre všetky vekové kategórie, rodiny aj jednotlivcov
  • Well Being program - dbáme o dodržiavanie zdravého životného štýlu našich kolegov, vitamínové balíčky, pravidelné webináre, ovocné stredy, vianočné darčeky pre kolegov

Výhodný nákup:

  • Zamestnanecká karta s 10% zľavou na nákupy v Tesco. Každý mesiac v dňoch od 10. do 15. navýšená na 15%
  • Systém Cafeteria, ktorý umožní zvoliť si benefity podľa vlastných preferencií s ročným príspevok od 200 EUR podľa dĺžky pracovného pomeru

Lojalita:

  • Finančná odmena pri pracovnom výročí až do výšky 500 €, v závislosti od dĺžky pracovného pomeru
  • Odmena za odporučenie kandidáta v hodnote 220€, vyplatená po 3 mesiacoch od úspešného nástupu odporučeného kandidáta
  • Budujeme priateľské a otvorené prostredie pre našich kolegov, stretávame sa na firemných aktivitách ako je: vianočný večierok, športové hry, program Buď fit na podporu zdravého životného štýlu, atď.
  • Vytvárame priestor pre kariérny rast a rozvoj
  • Možnosť absolvovať kariérne voľno po 2 rokoch v našej spoločnosti

Ďalší postup

V prípade záujmu pošlite svoj životopis cez tento link