Crif - Slovak Credit Bureau s.r.o.

Accountant

Miesto: Twin City C, Mlynské nivy 14, Bratislava
Forma: TPP
Flexi faktor: polovičný úväzok (20 hod./týž.), pracovná doba dohodou
Plat: 800 € v závislosti od praxe
Očakávaný nástup: október 2021

We are an international company that manages the Banking and Non-banking Credit Bureaus, provides a complete range of solutions for business & consumer information as well as credit & marketing management. Our mother company is CRIF S.p.A. with the headquarters in Italy that has been successful in the financial industry for over 20 years.

Náplň práce

  • vedenie podvojného účtovníctva
  • kontrola a účtovanie cestovných príkazov
  • účtovanie došlých faktúr, vystavovanie a účtovanie odchádzajúcich faktúr, pokladňa
  • inventarizácia pohľadávok a záväzkov
  • príprava a kontrola DPH
  • štatistické výkazy a výkazy pre NBS
  • participácia na spracovaní mesačných a ročných závierok
  • bankové výpisy, platby
  • evidencia a účtovanie o pohyboch majetku, finančných tokoch
  • podpora pre audit
  • pravidelný reporting do materskej spoločnosti v Taliansku

Požiadavky

  • ekonomické vzdelanie
  • aspoň ročná prax s podvojným účtovníctvom
  • výhodou je skúsenosť s aktivitami spomenutými v náplni práce
  • znalosť práce v programe SAP výhodou, MS Excel podmienkou
  • základná orientácia v legislatíve - Zákon o dani z príjmu, Zákon o DPH, Zákon o cestovných náhradách, Zákon o účtovníctve
  • komunikatívna znalosť AJ (schopnosť absolvovať 2.kolo pohovoru v AJ)
  • precíznosť a zodpovednosť

Doplňujúce info

Výberové konanie prebehne na začiatku septembra. Pozícia je na zástup MD.

Ďalší postup

V prípade záujmu pošli svoj životopis na kariera@crif.com