REGADA, s.r.o.

Odborný/á pracovník/čka predaja

Miesto: Prešov
Forma: TPP (polovičný, skrátený úväzok)
Flexi faktor: skrátený úväzok/18 hod
Plat: 550 Eur
Očakávaný nástup: Dohodou

O firme

Obchodno výrobná spoločnosť v oblasti strojárstva

Náplň práce

  • zabezpečenie procesu zadávania objednávok do informačného systému na základe potvrdených kúpnych zmlúv,
  • vyhľadanie nových zákazníkov pre oddelenie kooperácie,
  • spracovanie korešpondencie (vedie knihu dopytov a ponúk, knihu objednávok pre tuzemsko a export)
  • administratívna podpora predajcov /vystavovanie faktúr pre externých zákazníkov, dopytov na prepravu, archivácia kúpnych zmlúv a pod./

Požiadavky

  • min.stredoškolské vzdelanie ideálne v technickej oblasti (strojárstvo)
  • anglický jazyk na úrovni B1
  • MS Office na pokročilej úrovni
  • prax na pozícii obchodnej asistentky vítaná

Doplňujúce info

Hľadáme milú, komunikatívnu osobu s technickým myslením a dobrým time manažmentom, ktorá je počítačovo znalá a oblasť strojárenstva jej nie je cudzia.

V prípade záujmu svoj životopis pošlite na mail adresu personalistika@regada.sk