Niečo o nás

Projekt založili dve mamy - Terézia Miháliková (na foto vľavo) a Patrícia Hirschnerová (vpravo).

Stretli sa v máji 2019. Z ich rozhovoru pri káve je v súčastnosti tím 6 ľudí a ďalších príležitostných dobrovoľníkov.

terezia a patricia

Pomáhame vytvárať pracoviská, kde kvalitní zamestnanci dosahujú pracovné výsledky v súlade s ich rodinným životom.

Spájame talentované ženy po kariérnej pauze a zamestnávateľov, ktorí si uvedomujú dôležitosť rovnováhy medzi prácou a rodinou.

Úspešné príklady zo Slovenska aj zahraničia ukazujú, že sa to dá.

Náš tím

Patrícia Hirschnerová

Patrícia Hirschnerová

Forbes 30 pod 30 a mama 2 pod 2. Absolventka Nexteria Leadership Academy, ktorej misiou je stavať mosty. Rola matky jej neodobrala chuť pracovať a keď si uvedomila, že má v okolí veľmi šikovné ženy mysliace rovnako, začala zisťovať, ako prinášať hodnotu aj mimo zaužívaných štandardov v zamestnaneckom pomere. V Pracujúcich mamách zastrešuje všetko, čo sa týka firiem. Fascinuje ju interiérový dizajn a kyslá káva.

patricia.hirschnerova@pracujucemamy.sk

Terézia Miháliková

Terézia Miháliková

HR špecialistka a mama 2 dievčat. Projekt založila, pretože verí, že v zahraničí bežný job-sharing či flexibilný pracovný čas môže fungovať aj u nás. Typické pre ňu je, že hľadá na veciach to pozitívne a svoju víziu, že je možné byť mamou a odborníčkou zároveň, vnáša do celého projektu. Má za sebou reťazovú materskú a rozumie mamám, ktoré sa vracajú späť do práce. Jej špecialitou je ich vzdelávanie.

terezia.mihalikova@pracujucemamy.sk

Zuzana Pokrivčáková

Zuzana Pokrivčáková

Zuzkinou doménou je digitálny marketing, UX a CX. Tieto oblasti zastrešuje aj v Pracujúce mamy. Neváhajte sa na ňu obrátiť, ak máte záujem s Pracujúce mamy nadvizať marketingovú spoluprácu.

zuzana.pokrivcakova@pracujucemamy.sk

Ivet Tanušková

Zuzana Martišková

Zuzka je maminou, ktorá aj popri materskej hľadá nové možnosti na realizáciu a rozvoj. Téma postavenia mám v pracovnom kolektíve je jej veľmi blízska, keďže sama popri materskej pracuje na rôznych projektoch. Aj napriek tomu, že skončila právo a cestovný ruch, marketingová komunikácia a sociálne siete je niečo, čo ju nesmierne baví a čomu sa venuje aj v "Pracujúce mamy". Verí, že práve komunikácou dôležitých tém sa môže postavenie mám veľmi zlepšiť.

zuzana.martiskova@pracujucemamy.sk

Elena Gemzová

Elena Gemzová

Copywriterka so špecializáciou na pracovnoprávne a sociálnovedné témy. V projekte zodpovedá za spracovanie kľúčových tém aj finálnu podobu publikovaných textov. Mama dcéry Karolínky a syna Dominika s ambíciami posúvať vnímanie možnosti v pracovnom prostredí na Slovensku smerom k väčšej flexibilite a obojstranne výhodnému work-life balance.

elena.gemzova@pracujucemamy.sk

Lenka Pažinová

Lenka Pažinová

V tíme Pracujúcich mám zastrešuje job portal a jeho víziu do budúcnosti. Jej doménou je zlepšovanie systému práce, dáta a analýzy. Popri tom je mamou 2 akčných detí. Pre myšlienku Pracujúcich mám sa nadchla práve po skúsenosti s vlastnou materskou, kedy si uvedomila, že táto životná skúsenosť jej priniesla schopnosti a kvality využiteľné aj na pracovisku.

lenka.pazinova@pracujucemamy.sk